S novými výbojkami k jasnému světlu

Rozhodujete se, zdali bude vaším cílem sodíková, halogenidová nebo třeba rtuťová výbojka ? Každý druh má něco do sebe, avšak pokud chcete využít vlastnosti tohoto zdroje světla na maximum, měli byste si umět vybrat. V čem je výběr stěžejní a co byste neměli podcenit?

Účel osvětlení

Počet samotných výbojek

Nároky na dobu svitu

Omezení v ohledu spotřeby elektrické energie

záře temnota
Pokud zvládnete výše uvedené čtyři body, nebudete mít problémy s tím, jak vámi vybrané výbojky budou fungovat. Budou totiž vyhovovat nárokům, které na ně budete klást, ať už půjde o základní nebo náročnější požadavky.

Jak neudělat chybu s výběrem zdroje světla?

Určitě vás zajímá, proč byste měli mít zájem právě o tyto zdroje světla než o jiné. Inu tento zdroj světla je známý již desítky let, a stále funguje, poměrně bez větších změn. Proto je zajímavé, že i tak moderní technologie, jako je LED technologie pro žárovky, může v některých případech být nevýhodná právě oproti výbojkám. Je tedy dobré uvědomit si výhody, které vám tento zdroj světla nabízí, a následně těchto výhod náležitě využít.

Velkou výhodou je například nízká pořizovací cena, která mnohdy vychází na jednu korunu za jeden Watt výkonu. Stejně tak velmi opěvovanou výhodou je i samotná konstrukce, která mnohdy umožňuje nahradit tímto zdrojem světla například žárovky. Popřemýšlejte tedy i vy, jaké výhody či vlastnosti tohoto osvětlení by se vám mohly líbit, a následně neváhejte učinit nákup na tom nejvhodnějším místě. Je však důležité vědět, co vlastně chcete, neboť je velký rozdíl mezi sodíkem a rtutí, které se pro účely světla využívají.
obchod vitrína světla

Světlo, které nezklame

Tento zdroj světla zkrátka představují možnost, jak svítit velmi intenzivně, a to na místech, kde je to opravdu potřeba. Abyste však mohli říct, že se vám nákup vyplatil, neměli byste jej uspěchat, ale měli byste se dozvědět, co vám tento zdroj světla může obecně nabídnout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Ekologické uklízení

St Zář 26 , 2018
Nevím, jestli to máte ve svém okolí také, ale v mém se hodně často objevují lidé, kteří se bojí udělat změnu, zkusit něco nového. Myslím, že […]