Neodjíždějte, osprchujte se na zahradě

Kam zase chcete jet? Proč nepřespíte v lůně přírody? Tak krásné to máte na té zahrádce! A ranní káva uprostřed ticha, kde jen ševelí lístky stromů a ptáčci se probouzejí se sladkým štěbetáním, je přece zážitek, který v panelákovém domě nemůžete nikdy zažít!

Odjeďte, až budete doopravdy muset. Cože? Vy musíte? A proč? Aha.
Takže Vy jste celý den trávila prací na záhonech, stříháním stromů a nyní, když nastal večer, musíte odjet domů, abyste provedla večerní hygienu? To je teda hloupá situace. Hm, jste sama, takže na vybudování koupelny Vám nezbývají ani peníze, ani čas. A určitě ani schopnosti nemáte natolik dobré.

A líbilo by se Vám provádět večerní hygienu přímo na zahradě?
Ano, jako že byste nemusela vůbec nikam odjíždět, a přesto byste se nemusela mýt poléváním vodou z lavoru. A předtím ji samozřejmě ohřívat na plynovém vařiči. Nebo snad na elektrickém? To by se Vám jistě prodražilo, a navíc by očista za moc nestála.
Jestli jste někdy zaslechla cosi o solárních sprchách

https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha nijak jste se o to víc nezajímala, pak je Vaše škoda, že stále dokola, každý den pádíte na večerní autobus, abyste nemusela pěšky domů.

Vy domů upalovat vůbec nemusíte.
Nákup, instalace a vlastní provoz solární sprchy na zahradě je tak snad snadná záležitost, že to zvládnete i Vy sama. Nikoho k tomu opravdu nepotřebujete. A finančně Vás to nezruinuje.
· Už nebudete muset odjíždět.
· Každé nové ráno můžete prožít uprostřed své probouzející se zahrádky.
· Už nebudete ochuzena o tu nádhernou ranní podívanou, která se na zahrádce děje.
· Můžete zažívat východ slunce na vlastní kůži přitulená ke svému oblíbenému hrnku kávy.
· Svůj volný den si můžete vychutnávat už od rána úplně jinak, něž spěcháním na první ranní autobus z domova.

Jděte do toho a ničeho se neobávejte. Solární zahradní sprcha Vám dá volnou ruku a svobodu rozhodování.

Posted in Nezařazené

Next Post

Myslet prakticky se vyplatí

St Dub 5 , 2017
Je jasné, že se každý člověk někdy dostane do situace, kdy potřebuje převést nějaký náklad, jehož rozměry zaručeně nejsou zanedbatelné. Nebo někdy je třeba nutné […]