PFka soukromá, firemní i na zakázku


Jestli chcete dát svým přáním do nového roku punc originality a jestli máte zájem o skutečně moderní provedení, tak takové novoročenky najdete v nové kolekci firmy Goldpress Brno. Kolekce PF 2015 je ve všech směrech velice zajímavá. Její rozmanitost je dobrým předpokladem, že si tady tu svoji novoročenku bez problémů najdete i vy. Vybrat si můžete tištěná novoroční přání v podobě, která se hodí pro soukromé i firemní účely. Zakázková služba je určená tomu, kdo chce provést drobné změny anebo realizovat vlastní představy.

Nabídka PF 2015

Zkratka PF, kterou vyjadřujeme přání do nového roku a která na tištěných novoročenkách nemůže chybět, zastupuje dvě francouzská slova. Před několika stoletími se objevila v našem prostředí poprvé a žije s námi dodnes. Co doslova tato dvě písmenka vyjadřují, zajímá jen málokoho. Pocitově chápeme, že to znamená gratulovat. A to přesně svými tištěnými novoročenkami děláme. Svým blízkým, přátelům, známým i obchodním partnerům přejeme všechno nejlepší do nového roku. A tak na těch novoročenkách, které si z nabídky firmy Goldpress Brno teď vyberete, bude stát PF 2015. Tak ať i vám přinese rok 2015 jen to nejlepší.

Posted in Nezařazené

Next Post

Plastová paleta a její výhody.

So Čvc 15 , 2023
V mnoha pracích se snažíme odvést co nejlepší výkony. A děláme proto mnoho věcí. A to od odpovědné práce na začátku až po skvělou komunikaci […]