Postel, sex a ženy

Položila jste si někdy otázku: Jaká jste v posteli? Že nevíte, proč byste si vůbec takovou otázku měla pokládat? Možná stojí za to o tom popřemýšlet. Máte partnera a nějak vám to poslední dobou neklape? Anebo nemáte partnera a po každém novém sexuálním styku už váš nově nalezený objekt nemá zájem. Nezavolá, neozve se, vy ho marně bombardujete telefonáty? Anebo po dlouhodobém soužití s vaším partnerem, či manželem cítíte, že se vytrácí dříve tak báječná sexualita, nadšení, chuť na sex? Už se na milování netěšíte jako dříve, váš partner je uspokojený coby dup a vy nikoliv?
muž drží lístek s vyznáním miluji tě
Pokud nechcete skončit v klášteře, nastal čas problém začít řešit. Jste ještě natolik mladá a cítíte se stále ještě žádoucí? Tak neházejte flintu do žita! A začněte přemýšlet, co byste mohla vy sama pro udržení a oživení sexu udělat.
Pokud vás napadá a oponujete, že muž se musí více snažit a vyvolat ve vás touhu, že si přejete, aby vytvořil alespoň někdy romantický večer při svíčkách a poházených růžích okolo postele, procitněte! Aby muž konal tak, jak vy si představujte, musíte spolu o věcech hovořit, ne si je jen představovat.
muž se ženou se líbají
Vy jste ta, která ho svádí. Ať už pohledem, krajkovým prádlem, rafinovanou večeří proloženou potravinami, které povzbuzují sexuální apetit. Pokud jste milovníky mořských plodů, pak připravte ústřice a krevety, což je silné afrodisiakum. Celer stimuluje libido jak u muže, tak i u ženy. Dále můžete použít ořechy, banán, jahody, na závěr mu předejte vašimi ústy kousíček čokolády, nalijte červené víno a oviňte se kol svého milého jako liána. Věřte, že po dobré, ale lehké! večeři vás bude milovat jako nikdy jindy. A vy jste vlastně večeří připravila pro svého milého milostnou předehru. Laskejte se navzájem, dotýkejte se sebe, projevujte se. Muži dělá dobře, když mu říkáte, co cítíte. Překonejte se a třeba mu zašeptejte do ucha, jak byste to chtěla právě tuhle noc. Navrhněte jinou pozici, vyzkoušejte spolu dráždivé pomůcky a rozviňte se. Prodýchejte váš nový krásný sexuální zážitek a s každým novým si vymyslete něco, čím vašeho milého překvapíte. Buďte svá, ale zároveň jiná, buďte to vy, kdo oživí váš sexuální život. Váš partner se určitě rád přidá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené

Next Post

Optimalizace obrázků

St Srp 14 , 2019
Pokud máte internetovou stránku optimalizovanou a připravenou, je na čase zabývat se mediálním obsahem. Ať už jsou to videa, obrázky, fotky, výstřižky, loga nebo třeba […]