Práce která baví, práce která vydělává

Bez práce a vlastního přičinění bychom těžko obstáli. Ze všech stran se na nás hrne placení poplatků, za televizi, internet, školku, obědy, elektřinu. Zkrátka placení se v dnešní moderní době neobejdeme. Chodíme do práce která nesplňuje naše očekávání a bereme ji jen jako zdroj obživy. Dá se však živit tím co nás baví, to je otázka která kdy proběhla hlavou nejednomu člověku. Lidé kteří vydělávají velké peníze a nepovažují to za práci je ale mnoho. Tito lidé mají společné jedno, a to je velký zápal pro věc. Ono mít například rád počítače nestačí, člověk se musí chtít v této oblasti vzdělávat, informovat se a zdokonalovat. Můžeme se vrhnout na programování ale budeme u toho trávit víc času než třeba v klasické práci. To už jde ruku v ruce a pokud děláme práci která nás skutečně baví pak čas přestaneme vnímat.
mladý podnikatel
Pokud se chceme věnovat práci která nás baví a být v oboru úspěšný je to běh na dlouho trať a nikdy bychom se neměli v našem vývoji a snaze zastavit. Bohatí se lidé nestávají přes noc. Příběhy lidí kteří začínali od ničeho, neměli rodinné zázemí, kancelář, nebo lidi kolem sebe kteří by motivovali, je mnoho a přesto to dokázali dotáhnout tak vysoko že se o tom jiným ani nesní. Odříkání a především to že vidíme svůj cíl, pomáhá posouvat se dopředu.
nadšená žena
Je celkem jedno jestli je kuchařina, lektorování, koučování to co vás baví a naplňuje, každá služba si najde své zákazníky jakkoli to může vypadat šíleně. Bez úsilí a vlastního přičinění to nepůjde ale někdy ta méně pohodlná cesta lidé odrazuje. Jít svoji vlastní cestou chce odvahu. Chceme vidět úspěchy hned a to je ten důvod proč mnoho nadějných projektů a služeb zastaví hned v počátku. Není to pro každého ustát. Musíte mít spalující touhu splnit si svůj sen. Když to ustojíte možná se jednou právě i vám poštěstí dělat práci která bude současně vaším koníčkem.

Posted in Nezařazené

Next Post

Já mám web, ty máš web

So Dub 29 , 2023
Zdarma nebo za peníze si můžeme snadno vytvořit vlastní webové stránky. Když to však myslíme opravdu vážně, a chceme velkou návštěvnost, není od věci nechat […]