Životodárný olejíček z pupalky

Bylinky se stávají stále více součástí naší životosprávy. Je to proto, že naše běžná strava není vždy tak pestrá a hodnotná, aby obsahovala všechny složky, které naše tělo potřebuje k běžnému fungování. Tělo nám to umí dát dost zjevně najevo. Pak je na místě, abychom sáhli po radách našich babiček a prababiček, které dobře věděli, kde různé tělu prospěšné látky hledat. Sahaly především po extraktech z bylinek. Bylina, která umí podpořit organismus a pomoci mu v léčení či imunitě, se nazývá pupalka dvouletá. Jde o bylinku, ze které využíváme především její olej. Získává se z červených semínek této rostliny lisováním. Pupalkový olej je výborný na mnoho neduhů. Říká se o něm, že se řadí mezi elixíry mládí, který využívají především ženy. Ale další řada nemocí se zatřese, když začneme olej z pupalky užívat.
vysypané kapsle
 
Mezi ně patří především:
 
Cukrovka
Ekzémy
Neplodnost
Roztroušená sklerosa
Ženské problémy
Prevence kardiovaskulárních chorob
olivový olej
 
Olej z pupalky dvouleté už dnes nemusíme sami doma lisovat. Stačí zajít do lékárny a požádat erudovaného lékárníka o preparát z této byliny. Zde se i můžeme poradit, zda je užívání pro nás vhodné a jak užívat. Nejčastěji se užívá 1 čajová lžička pupalkového oleje po jídle 2x denně po dobu asi půl roku. Po této době je dobré zhodnotit, jak nám kůra prospěla a poradit se, jak dál v kůře pokračovat. Nejčastěji se doporučuje udělat určitou přestávku, a pak si dát opět další kolo léčby. Pokud si chcete bylinku sami pěstovat a pak si olej vyrobit, i to je možné, jde ale o dost pracnou záležitost a tak je nasnadě, že v dnešním světě většina z nás sáhne po hotovém výrobku, kdy máme zaručenu správnou technologii výroby, hygienické uskladnění a můžeme se spolehnout, že užijeme nezávadný preparát, který nám může jen prospět. A že prospívá, to nám potvrdí mnoho spokojených konzumentů.
 

4/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené

Next Post

Práce která baví, práce která vydělává

Út Srp 17 , 2021
Bez práce a vlastního přičinění bychom těžko obstáli. Ze všech stran se na nás hrne placení poplatků, za televizi, internet, školku, obědy, elektřinu. Zkrátka placení […]