Životodárný olejíček z pupalky

Bylinky se stávají stále více součástí naší životosprávy. Je to proto, že naše běžná strava není vždy tak pestrá a hodnotná, aby obsahovala všechny složky, které naše tělo potřebuje k běžnému fungování. Tělo nám to umí dát dost zjevně najevo. Pak je na místě, abychom sáhli po radách našich babiček a prababiček, které dobře věděli, kde různé tělu prospěšné látky hledat. Sahaly především po extraktech z bylinek. Bylina, která umí podpořit organismus a pomoci mu v léčení či imunitě, se nazývá pupalka dvouletá. Jde o bylinku, ze které využíváme především její olej. Získává se z červených semínek této rostliny lisováním. Pupalkový olej je výborný na mnoho neduhů. Říká se o něm, že se řadí mezi elixíry mládí, který využívají především ženy. Ale další řada nemocí se zatřese, když začneme olej z pupalky užívat.
vysypané kapsle
 
Mezi ně patří především:
 
Cukrovka
Ekzémy
Neplodnost
Roztroušená sklerosa
Ženské problémy
Prevence kardiovaskulárních chorob
olivový olej
 
Olej z pupalky dvouleté už dnes nemusíme sami doma lisovat. Stačí zajít do lékárny a požádat erudovaného lékárníka o preparát z této byliny. Zde se i můžeme poradit, zda je užívání pro nás vhodné a jak užívat. Nejčastěji se užívá 1 čajová lžička pupalkového oleje po jídle 2x denně po dobu asi půl roku. Po této době je dobré zhodnotit, jak nám kůra prospěla a poradit se, jak dál v kůře pokračovat. Nejčastěji se doporučuje udělat určitou přestávku, a pak si dát opět další kolo léčby. Pokud si chcete bylinku sami pěstovat a pak si olej vyrobit, i to je možné, jde ale o dost pracnou záležitost a tak je nasnadě, že v dnešním světě většina z nás sáhne po hotovém výrobku, kdy máme zaručenu správnou technologii výroby, hygienické uskladnění a můžeme se spolehnout, že užijeme nezávadný preparát, který nám může jen prospět. A že prospívá, to nám potvrdí mnoho spokojených konzumentů.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené

Next Post

Offline navigace na českém mapovém serveru nemá téměř konkurenci

So Dub 29 , 2023
Z ryze zábavného projektu z roku 1996 se stala uznávaná realita, která proniká do všech oblastí lidského života. Jednou z nich je také jeden z nejlepších mapových podkladů na […]