Cvičit můžete i doma

Český národ se drží na předních místech v žebříčku obezity a kardiovaskulárních onemocnění. Schválně, kdo z vás si dal na Silvestra předsevzetí, že v novém roce bude pravidelně cvičit? A kdo z vás ho dodržel a pravidelně dře na svém těle? Nebojte se pustit se do cvičení třeba hned a nečekejte, až bude další konec roku.
svalnatá žena
1. Co budete potřebovat
Cvičení doma má tu výhodu, že budete potřebovat opravdu minimum věcí. A další výhodou je nízká finanční náročnost, zatímco za fitcentrum byste utratili tisíce měsíčně, cvičení doma vás bude stát maximálně pár stovek za oblečení. Potřebovat tedy budete funkční tričko, kalhoty (stačí ¾), ideálně i ponožky, tenisky do interiéru a ženy také budou potřebovat sportovní podprsenku, která bude dostatečně pevná a kvalitní. Další věc co budete potřebovat je láhev s vodou, abyste mohli během cvičení pít a také podložku na cvičení.
Dobré je také pořídit si lehké činky, které vám správně sednou do ruky. Na začátek stačí třeba kilové až kilo a půl těžké. Super je, pokud můžete na činkách ubírat a přidávat závaží tak, abyste mohli postupně přidávat.
2. Podle čeho cvičit
Cvičit můžete buď podle sebe, ale většinou je lepší se něčeho držet, mít předlohu a mít možnost vidět jednotlivé cviky u někoho jiného. Nejjednodušší je najít si na youtube jednoduché cvičení, kdy celou dobu předcvičuje trenér na videu a vy budete cvičit podle něj. Tahle varianta je super především v tom, že uvidíte jednotlivé cviky a předcvičující ve většině případů také upozorňuje na chyby, které můžete během cvičení udělat.
cvičení na pobřeží
3. Intenzita cvičení
Intenzita cvičení může být naprosto různá, můžete pouze posilovat svaly, což není nejefektivnější způsob cvičení. Je dobré kombinovat posilování spolu s aerobním cvičením. Pokud chcete opravdu hubnout i zpevnit postavu, pak se musíte pustit do cvičení s vyšší intenzitou. Samozřejmě to chce i správně jíst ale cvičení vám k vysněné postavě pomůže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené

Next Post

Plastová paleta a její výhody.

So Čvc 15 , 2023
V mnoha pracích se snažíme odvést co nejlepší výkony. A děláme proto mnoho věcí. A to od odpovědné práce na začátku až po skvělou komunikaci […]