Já mám web, ty máš web

Zdarma nebo za peníze si můžeme snadno vytvořit vlastní webové stránky. Když to však myslíme opravdu vážně, a chceme velkou návštěvnost, není od věci nechat si poradit a stránky zanalyzovat nezávislým odborníkem. Posuzovat totiž svoji vlastní práci chce poměrně velkou dávku sebereflexe, což ne každý zvládne. Stačí několik málo detailů a skvělá myšlenka vašeho webu je nenávratně pryč. Odborník dokáže web objektivně zhodnotit a poradit co a jak změnit, co vylepšit nebo co odstranit. Může také nasměrovat jakým stylem by se vaše stránky měly vydat. Konečné rozhodnutí však bude na vás.

úprava webu

Soutěže

Můžete uspořádat různé soutěže o knihy, kosmetiku, cokoli, co vás napadne. Mnoho lidí má soutěžního ducha, zejména pokud vyhlásíte utkání o nejlepší příspěvek, nejvtipnější hlášku apod.

Zapojte lidi do tvorby vašeho webu

Požádejte čtenáře o názor na vaše stránky. Udělejte si anketu a požádejte o pomoc s vylepšením. Najde se jistě mnoho těch, kdo rádi pomohou.

Kvalitní obsah vyhrává

Pravidelně svůj web aktualizujte a vkládejte nové příspěvky. Nepůsobí dobře když máte v sekci novinky stále tu samou dva roky starou informaci, bez toho, aby k ní přibyla nějaká nová. Když vám lidé píší do komentářů odpovídejte jim. Někteří lidé mají potřebu sdělovat své názory a když vidí že se jim nedostává další reakce jsou zklamaní a jdou si najít stránky kde jejich majitel se svými čtenáři komunikuje.
macbook a káva

Bez chyb a hrubek

Někomu to šlo v hodinách českého jazyka lépe jinému hůře, faktem však je, že své texty byste po sobě měli vždy číst a zamezit tak aby se ven dostaly pravopisné chyby. Tu a tam to ujede každému, ovšem je škoda, když se to stává pravidlem. Vždy si své texty napište nejprve ve Wordu, který za vás nějaké pravopisné chyby ohlídá, často jde o překlepy ve slovech, velké mezery mezi slovy, nebo chybějící znaménka.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené

Next Post

Potraviny pro zrychlení metabolismu

So Dub 29 , 2023
Pořád bojujete s několika kilogramy navíc, kterých se potřebujete zbavit? Chtěli byste zrychlit váš metabolický systém, aby vaše tělo rychleji spalovalo tuky a vy jste […]