Kruhy pod očima? – žádný problém!

Ty z nás, které tmavé kruhy trápí odjakživa, a bojují s nimi různými prostředky, se musí spoléhat stále na novinky kosmetických firem.
oční krém
Jak tedy na ně?
Pečující kosmetika pro dlouhodobou účinnost  
Z krémů na oční okolí si vybírejte ty s obsahem kofeinu, aescinu, kyseliny hyaluronové. Tyhle látky vám totiž pomohou rozproudit mikroskopické oční cévky a pleť pod očima pak není tmavá. Další významnou složkou očních krémů proti kruhům pod očima jsou iluminační látky, které okamžitě pokožku rozsvětlují a kruhy nejsou tak patrné.
Pokud máte oční okolí tmavě pigmentované a kruhy jsou domodra a dohněda a problém spočívá ve zbarvení pokožky, volte krémy s vitamínem C, které postupně vrátí pokožce její původní odstín.
Některé z očních krémů bývají opatřeny kovovým aplikátorem, kterým se zároveň pokožka pod očima promasíruje.
Pro všechny druhy tmavých kruhů pod očima platí také denní používání jemného korektoru, který ovšem nedělá silné vrstvy.
Masky na oči? Ano!
Zlaté gelové masky – jsou vyrobeny ze zlatého gelu – jejich konzistence připomíná želé a jsou napuštěny látkami, které okolí očí po pár minutách rozjasní – kofeinem, výtěžkem z papáje, extraktem vitaminu C a iluminačními přírodními látkami.  Použití je jednoduché – masku vyjmeme z obalu, a přiložíme na očištěnou pleť, po 20 minutách objevíme rozjasněné okolí očí a výraznou eliminaci kruhů pod očima.
krásné oči
Tohle jezte a vaše oči ožijí
Strava bohatá na železo, které na sebe v krvi navazuje a přenáší kyslík je dobrým pomocníkem proti kruhům pod očima. Železo najdete v luštěninách, sušených meruňkách, hovězím masu nebo třeba v játrech.
Dopřejte si dlouhý spánek
Tradiční a léty ověřený recept – dlouhý a kvalitní spánek. Neponocujte do půlnoci u počítače a raději si pořádně vyvětrejte ložnici, nebo vypijte sklenici teplého mléka s medem a co nejdříve usněte. Za nějaký čas uvidíte i rozdíl v očním okolí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Nekupujte nekvalitní stévii v sirupu

Po Úno 17 , 2020
Stévie je velmi oblíbená rostlina, a díky schopnosti slazení. Komu by totiž nechutnala sladká chuť? Je to záležitost, na které je závislých mnoho lidí, kteří […]

Podobné příspěvky