Potřebují muži kosmetiku?

Všichni vím, že ženy kosmetiku potřebují. Mnohdy je to už tak moc, že si myslím, že jsou ženy jako panenky. Přiznejme si, kolikrát už se nám to nelíbí. Co muži? Mají používat kosmetiku nebo ne? Myslíte si, že správný chlap má “smrdět”?
parfém pro muže
 
Osobně si myslím, že muži by kosmetiku určitě používat měli. Není příjemné, pokud jste někde v dopravním prostředku a cítíte všude pot, opravdu je to velice nepříjemné. Minimálně deodorant případně takovou tu kuličku by muži používat měli. Navíc jsou různé parfémy, kterých je i pánských nyní velká řada. Je velice příjemné cítit příjemnou vůni. Dnes si můžete vybrat velkou řádku produktů. Určitě každý z mužů používá kosmetiku na holení jako je pěna na holení, voda po holení, případně nějaký balzám.
 
Viděli jste, že muži používají i kosmetiku, jakou ženy? Myslíte si, že potřebují muži líčení? Je potřeba rozlišit situaci, pokud je člověk například někde v televizi, tam samozřejmě i muži mohou dostat líčení, pudr. Je to hlavně z důvodu toho, aby se člověk na kamerách neleskl. Někteří muži používají tyto kosmetické prostředky. Mnohdy to na něm ani nepoznáte a v tomto případě je to správně. Pokud jde vidět, že je muž opravdu nalíčený, není to ono. Přece jen je potřeba rozlišovat, jestli je člověk muž nebo žena. Co se týká cen za přípravky, jsou levnější než pro ženy. Ovšem jak v čem, samozřejmě značkové parfémy stojí i přes 3 000 Kč za jeden.
 deodorant a sprcháč
Doporučuji, aby muži používali kosmetiku. Určitě i u žen budeme mít větší úspěch. Jednoduše bych nechal na každém z nás, aby si rozhodl, co bude používat. Pokud si chcete pořídit, můžete využít buď klasických kamenných obchodů, případně můžete se stát členem nějaké kosmetické firmy a odebírat výrobky za výhodnější ceny. Další možností je využívat online nákupy, dnes již mnoho těchto firem nabízí jednoduché doručení až do domu. Nakupujte si tolik kosmetiky, kolik potřebujete, využívejte ji dle vlastního uvážení a budete šťastní. Jen si dávejte pozor, aby to nebylo moc.
 
 
 
 

Next Post

Produkty, jejichž názvy Evropská unie zakázala

So Zář 5 , 2020
Evropská unie nemá dohled pouze nad financemi, které poskytuje svým členským zemím, a politikou, která má velký vliv na dění v Evropě i na mezinárodní vztahy […]

Podobné příspěvky