Dokonalá vzpomínka


Jako amatérská fotografka mám za sebou několik fotoexpedicí a tím pádem mám v počítači hromadu fotek, z nichž některé jsou skutečně podařené a byla by škoda, mít je jen v počítači. Takový Island v zimě byl nádherný a zkušený lektor mě mnohé naučil. Jenže co s hromadou fotek, které jsou v počítači, když některé by si zasloužily viset na zdi a dělat mi dokonalou výzdobu obývacího pokoje? Zvažovala jsem, že si některé fotky nechám vytisknout, jenže zvolit matnou nebo lesklou fotografii a co potom s prachem? Nebudou fotografie časem blednout nebo měnit barvy, zvlášť, když na ně občas zasvítí zvenku slunce? Nakonec jsem našla řešení, se kterým jsem nadmíru spokojená. Zvolila jsem fotoobraz z vlastní fotografie.

fotografie

Fotoobraz je něco mezi klasickou fotkou a obrazem. Není to fotka vytištěná nebo vyvolaná na fotopapíru, ale není to ani obraz malovaný štětcem. Fotoobraz je nejen fotka jako taková, je to přenesení vašich vzpomínek, vašich zážitků, které chcete mít stále na očích. Můžete si ji objednat i s rámečkem nebo s podložkou a to potom stačí jen zatlouct do zdi hřebík a můžete si fotoobraz z vlastní fotografie ihned pověsit na zeď. Můžete si zvolit z několika velikostí fotoobrazu a také jaký bude okraj. Osobně upřednostňuji, že okraje fotografie přesahují přes okraj. Je to takové přirozenější, ale je to otázka názoru, který nemusí mít všichni stejný.

fotografie

Všichni si z dovolené přivezeme spoustu fotek a pokud jsou v dostatečném rozlišení a pokud je nechceme mít jen někde v počítači, kde se na ně časem zapomene, měli bychom si je vytisknout buď do alba, nebo lépe jako fotoobraz, který si zavěsíme do našeho bytu nebo jej můžeme věnovat jako originální dárek. Bude v něm kus vaší osobnosti, stejně jako kdyby se věnovali obraz, který jste sami namalovali. I fotografie může být jedinečná a nikým jiným nezachytitelný okamžik.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup