Ekologické nádobí pro každou příležitost

Máte v plánu velkou oslavu, večírek nebo jednoduše podnikáte v gastronomii a hledáte ekologičtější možnosti pro své aktivity? Jedlé nádobí je možnou odpovědí na vaše problémy. Jde o skvělou příležitost, jak můžete odstranit ze svého života i podnikání plast a soustředit se na produkty, které jsou nejen udržitelné, ale také velmi chutné. Po konzumace jídla nebo pití je totiž jednoduše sníte a nemusíte se trápit s jakýmkoli odpadem.

216-2_jedle-kelimky-velke-220-ml-240-kusu--karton-

Velké oslavy jsou velkým zdrojem odpadu

Na větších akcích pro veřejnost, ale také jen pro rodinu a přátele musíte většinou shánět další nádobí. A pokud tam budou malé děti, tak je to rozhodně nezbytnost, protože by vám porcelán zcela jistě rozbily. Můžete si nádobí navíc samozřejmě od někoho půjčit, ale většina z nás jistě sáhne po jednorázovém plastu. Ten bohužel ve většině případů skončí v oceánu, kde ohrožuje zvířata a zamořuje vodu. Udělejte malý krůček k udržitelnosti a uvidíte obrovskou změnu ve svém životě.

Jedlé talíře, lžičky i kelímky ovšem můžete snadno sehnat a vychutnat si nejen jídlo, ale také nádobí. Obrovskou výhodou, kterou ocení každá žena, je absence jakéhokoli úklidu. Vaši hosté vše sní, takže nebudete muset řešit velký úklid, mytí obrovského množství porcelánu a nebudete se muset cítit špatně, že jste vyprodukovali hodně odpadu. Navíc jsou vhodné i pro vegetariány a vegany, takže si je vychutná skutečně každý.

57_bowlm20-20cm

Zisky z prodeje občerstvení budou vyšší

Mnoho lidí dnes dokáže ocenit ekologický přístup podnikatelů, zejména v případě prodeje občerstvení. Do jedlých kelímků i talířů můžete servírovat jídlo i pití, ušetříte za náklady a čas při likvidaci odpadu, a navíc vypadají velmi hezky. Zákazníci si užijí vaše pokrmy a poté si dají jemný dezert ve formě samotného nádobí. Uvidíte, že se k vám budou vracet, protože se jim bude líbit váš zápal pro ekologii a sladká tečka, kterou získají v ceně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

K čemu využít bytového architekta

St Zář 8 , 2021
Domov je místo, kam bychom se měli vždy rádi vracet a měli bychom v něm být spokojeni. Je to místo, ve kterém nakonec trávíme nejvíce […]