Plot je důležitou součástí domu

Plotu jsou tu už od pradávna a plnily důležitou funkci v minulosti a plní jí do teď http://www.heidelbergcement.cz/cs/beton Plot odděluje hranici pozemku a slouží k soukromí, kterého nikdy není dost. Dále nás chrání před zloději a také před zvěří, která Vám může v zimním období udělat z ovocných stromků paseku. Pokud přemýšlíte, že vyměníte Váš starý plot, který sotva stojí, tak se zaměřte na nejtradičnější materiál, který se v této době používá nejvíce. Mezi ně se řadí plot betonový, pletivový a také kombinovaný plot.

Plot (13)

Betonový plot a cena https://www.montazmpc.cz/sluzby/ je přímo úměrná kvalitě a také výdrži plotu. U tohoto plotu nepotřebujete ani nějak zvlášť velkou údržbu a i tak Vám vydrží dlouhé desítky let. Nepotřebujete na jeho výstavbu žádné stavební povolení a jeho realizace je rychlá a jednoduchá. Plot také může dosahovat výšky až 3 metry a zajistí Vám tak naprosté soukromí. Můžete si také vybrat z mnoha dekorů a výplní a má povětrnostní a hlukovou bariéru. Dokonale se tak hodí do satelitních městeček, kde je hluk od dětí a od silnic.

Plot (12)

Plot pletivový, je nejspíše nejvíce používaný a to díky celkem nízké ceny a díky rychlá instalace. Dá se také opatřit ostnatým drátem pro větší bezpečí. Nevýhodou je pouze částečné soukromí, protože jde přes plot vidět. To se dá ovšem vyřešit sítěmi, nebo zeleným porostem za plot. Tyto ploty se navíc nemusí nijak ošetřovat a i tak Vám vydrží dlouhé roky. Dá se s ním oplotit velký a malý pozemek.

Kombinovaný plot, je stále více v trendu a to díky tomu, že dobře vypadá a pěkně zapadá do okolí. Nejčastější variantou je kombinace dřeva a betonu, který do sebe hezky zapadá. Samozřejmě si můžete vybrat z různých výplní, ovšem dřevo je nejčastější. Je třeba počítat s ošetřením dřeva.

Pokud tedy přemýšlíte, že zbouráte starý plot a postavíte nový, tak vsaďte na beton. Zaručeně Vám plot vydrží dlouhé roky a vy budete mít konečně soukromí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Ekologické nádobí pro každou příležitost

Ne Srp 15 , 2021
Máte v plánu velkou oslavu, večírek nebo jednoduše podnikáte v gastronomii a hledáte ekologičtější možnosti pro své aktivity? Jedlé nádobí je možnou odpovědí na vaše […]