Člověk může být sebe opatrnější, přesto…..

Denně se dozvídáme ze sdělovacích prostředků, že se někde stala dopravní nehoda. Kdyby jenom jedna. Někdy jde skutečně jen o škodu na dopravních prostředcích. Jenomže mnohdy v tom hraje lidské zranění. V podstatě je to tak jako tak velký šok, když se něco takového přihodí a to větší, když to nikdo nečeká. A to snad na našich přeplněných silnicích je na denním pořádku. Většinou bezohlednou nebo nezodpovědnou jízdou se přihodí na silnicích nějaký malér. Bohužel problém mohou mít i ti, kteří dodržují pravidla silničního provozu a na silnicích se chovají spořádaně.

dálnice, na které je dopravní nehoda

Nehoda přináší nejen zranění, ale i šok

Většinou je po dopravní nehodě člověk v šoku, a pokud došlo k fyzickému zranění, tak pod tíhou bolestí a souhrou všech okolností není schopen vůbec přemýšlet o nějakém odškodnění. Přesto pokud dopravní nehodu nezavinil, má nárok na bolestné, opravu a možná i další náležitosti. A to neplatí jen na účastníky, ale pokud dojde k tomu nejhoršímu, kde si nehoda vyžádá lidský život, tak se mohou přihlásit rodinní příslušníci o pomoc a kompenzaci. Ne vždy se ale všichni setkají s takovou odpovědí, která se zakládá na úplných nárocích a právech.

žena, která stojí s otevřenou pusou – překvapení

Za zeptání se nic nedá

Tohle skutečně funguje úplně všude, kdo se nezeptá, nic se nedozví. Jen vědět na koho se obrátit, aby odpověď byla nejen právně správná, ale také odpovídající. Pokud potřebujeme poradit ohledně bolestného nebo dalšího odškodnění, jelikož buď vůbec nebylo poskytnuto, zamítnuto nebo v příliš nízké hodnotě, je dobré se obrátit na odborníky. Odškodnění poradna odškodnění.cz posoudí a pokud skutečně situace a výše bolestného bude pod hranicí, tak rádi nás zastoupí v jednání s pojišťovnou. Poté můžeme být překvapeni jejich výslednou prací. Pomoc v nouzi se dá uplatnit až 3 roky po dopravní nehodě, později se s tím již nedá nic dělat. Bolestné je ovšem něco, na co má člověk právo, které mu nelze upírat. Jen je třeba pamatovat na lékařské posouzení, bez kterého by se znalecký posudek neobešel.

Next Post

Ochrana před pevnými nečistotami

St Zář 25 , 2019
Užívat si v létě koupání ve svém vlastním bazénu je rozhodně lepší než docházet třeba na blízké koupaliště, rybník nebo přehradní nádrž. Je to lepší […]