Tolerance záznamů i nízkých daňových přiznání

  • Daňové přiznání

Podnikatelé u nás získávají velkou výhodu. Nemusí totiž dokládat daňové přiznání. Tolerujeme i nízká daňová přiznání. Velká výhoda pro všechny podnikatele, kteří s tím doposud měli problém.

strom

  • Registry

Na druhou stranu nejsou nízká přiznání to jediné, co podnikatele trápí, kvůli čemu často nezískají úvěr v bance. Moc dobře chápeme vaší situaci, proto se vám v každém ohledu snažíme přizpůsobit. Jakou soukromá společnost si můžeme dovolit být tolerantnější, takže nám nevadí ani záznamy v registrech.

Podnikatelský úvěr – obecnější informace

Podnikatelský úvěr si mohou sjednávat pouze firmy a podnikatelé. Podnikatelský úvěr najdete pod názvem americká hypotéka bez registru.

  1. Na co se peníze mohou využít?

S penězi můžete platit běžné výdaje ve firmě, nákup materiálu, ale také můžete zaplatit dluhy, exekuce, OSSZ, VZP, nedoplatky a jakékoli další potřeby ve firmě.

  1. Ručení – zástava

Jelikož jde o běžný typ hypotéky, tak se samozřejmě ručí nemovitostí. Dům, byt, pozemek, hala, komerční objekt, správní budova, nájemní dům, hotel a spoustu dalších nemovitostí můžete dát do ručení čili do zástavy.

zisky

  1. Sazba – úroky

Jaká je úroková sazba? Úroková sazba se odvíjí od toho, jste-li nebo nejste-li bonitní klient. V bance by vám za předpokladu, že máte záznam vůbec nepůjčili. Naše společnost je ovšem tolerantnější a poskytne vám úvěr i přesto, že máte záznam. Úroková sazba v tomto případě bude od 7 % p.a. Pokud byste však žádný záznam neměli, nebo by se jednalo pouze o nějakou drobnost, pak můžete získat úrokovou sazbu již od 4 % p.a.

  1. Doba splatnosti

Jistě se budete ptát také na dobu splatnosti. Ta se může pohybovat od jednoho roku až po 30 let. Sami si můžete určit, jestli jste schopni splatit vyššími částkami celý úvěr během třeba pěti let, nebo jestli si raději splátky snížíte a rozdělíte do delšího časového období, abyste nebyli tolik zatěžování a nedostávali se posléze do dalších finančních potíží. Splácet totiž můžete až 30 let.

  1. Neměnná sazba

Úroková míra je pevně stanovená. Mluvíme-li o pevné sazbě, říká se, že je neměnná, to znamená, že se nemění po celou dobu splácení. Tu, která bude nastavená v počáteční smlouvě, budete mít od začátku až do konce splácení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Člověk může být sebe opatrnější, přesto…..

Po Zář 16 , 2019
Denně se dozvídáme ze sdělovacích prostředků, že se někde stala dopravní nehoda. Kdyby jenom jedna. Někdy jde skutečně jen o škodu na dopravních prostředcích. Jenomže […]