Dárky pro malé velké muže

Šampóny, ponožky, lahve alkoholu. To všechno jsou praktické, ale už poněkud otřepané dárky, kterými častujeme muže ve svém okolí. Jaký ale vybrat dárek, abychom byli originální? Modely aut, motorek, či jiných dopravních prostředků jsou skvělým dárkem ať už pro sběratele, nebo pamětníky. Splňte jim dětský sen, nebo doplňte sbírku. Jak vybírat? Záleží na tom, pro koho dárek vybíráte.

dítě s autíčkem

Sběratelé

Sběratelství modelů dle skutečných slavných automobilů patří mezi oblíbené koníčky mnoha mužů. Modely se vyrábí už několik desetiletí a tak lze sehnat jak starší modely, tak i nové. Doplnit jeho sbírku můžete například dokonalou napodobeninou Toyoty Celica z roku 1978, nebo modernějším Audi Q5 z roku 2016.

Hrdinové

Je, nebo byl hrdinou z povolání? Pro hasiče, policisty i záchranáře se nabízí také spousta modelů a to dokonce v provedeních, které zářily v tom kterém roce. Možná se vám dokonce podaří ukořistit přesně ten model, kterým obdarovávaný jezdil osobně.

model policejního auta

Pamětníci

Pro pamětníky je na trhu velké množství modelů veteránů v tak dokonalém provedení, že na chvíli zapomenou, ve kterém roce se vlastně nacházejí. A kdo ví? Třeba vám poví i příběh, který je právě s tímto vozem pojí.

Historici

Má doma spoustu knih s válečnou tématikou a sbírá každý pamětní předmět z té či oné války? Pak jej jistě potěšíte modelem konkrétního tanku, či vozu využívaném za války, která právě jeho zajímá.

Motorkáři

Ačkoliv nejspíš jezdí na jedné z těch nejmodernějších motorek, bude dobře znát ty nejslavnější motocykly. A jaký by to byl motorkář bez správné motorkářské výzdoby. Ano, na trhu jsou k sehnání i věrohodné modely motocyklů – ať už moderních, či klasických.

Milovníci vláčků

Má doma obří železnici vyšperkovanou všemi detaily a hraje si s ní jako malý kluk? Jenomže to bere velmi vážně. Poté mu sbírku můžete doplnit o dokonalý model slavného, či klasického vláčku, čímž rozhodně nešlápnete vedle.

A kde takové skvosty zakoupit? Největší výběr propracovaných modelů seženete na e-shopu Království autíček, kde si vybere opravdu každý.

Next Post

Vyhněte se nevhodným potravinám

Po Lis 29 , 2021
Věděli jste, že existují potraviny, které jsou nevhodné a to zejména, pokud vás trápí problémy s prostatou? Opravdu tomu tak je a rozhodně jich není […]