Levné bydlení na vlastním pozemku

Máte k dispozici parcelu nebo nějaký pozemek? Sehnali jste ho levně a teď přemýšlíte, že by se dal využít? Co takhle vlastní soukromé bydlení? Přemýšlíte nad mobilním domem? Levné, útulné, praktické a především vlastní bydlení.

Nové Mobilheimy už se těší, až někomu udělají velkou radost a budou pro někoho hrdým partnerem v rámci dlouhodobého bydlení.

Zateplují se speciální technologií, takže jsou celoroční a nemusíte se obávat vysokých finančních nákladů v zimních měsících. Objekty jsou vybavené, takže si s ničím nemusíte dělat starosti. Vyberete si akorát styl, který se vám nejvíce líbí. Navíc jsou domy již postavené, úplně nové a připravené k předání.

notebook okno

Všechno má svá pro a proti, takže je potřeba si vše samozřejmě dobře rozmyslet. Z hlediska udržitelnosti a užitečnosti bydlení se však jedná o další z originálů. Objekty jsou skladem, takže je možné je ihned připravit na převoz speciální přepravou. Firma vám v tomto ohledu se vším pomůže, navíc svůj domeček můžete financovat různým způsobem, zaplatit ho ihned nebo si sjednat půjčku či úvěr.

A jaké budou celkové náklady v případě bydlení? Objekty jsou stavěny jako nízko energeticky náročné, jsou zatepleny speciální technologií PUR pěny, která vytváří dokonalé zateplení, takže v zimě nepropustí zimu do objektu a naopak v létě chrání před vysokými teplotami.

moderní kuchyně

Objekty jsou vkusně zařízené a velice moderní. Ideální pro mladé páry, manželské páry, rodiny s dítětem nebo více dětmi, ale také pro lidi takzvaně na stáří. Chcete se z bytu přestěhovat do klidnějšího místa někde na vesnici, kde budete mít vlastní soukromí a postačí vám k tomu málo? Nějaký menší dům s pár místnostmi? V tom případě je opět ideální volbou mobilní dům. Levný, praktický a přitom krásný. Dostupný za velice nízkou pořizovací cenu, kterou můžete uhradit různým způsobem.

Zajistěte si vlastní bydlení bez komplikací a bez starostí. Objekty jsou vybavené, takže v nich ihned najdete vše, co běžně budete k bydlení potřebovat. Ideální pro lidi, kteří si nechtějí dělat zbytečné starosti a raději si užívají života.

4.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Zeolit (nejen) do filtrace

Po Čvn 21 , 2021
Zeolit se začal objevovat na webových stránkách poměrně nedávno, zejména v souvislosti s filtračními schopnostmi. Lidstvo jej však zná již delší dobu a využívá jej […]

Podobné příspěvky